Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi

PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER

Pamuk Prenses ve Yedi CücelerTurgutreis Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi, Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O Müdürlüğü ve Turgutreis Zeyyat Mandalinci İlköğretim Okulu işbirliğinde hazırlanan “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler “ isimli Çocuk Tiyatrosu 16 Aralık 2012 Pazar günü Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşti.

Dünyaca ünlü muhteşem masal “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” bu sefer Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O Müdürlüğü Tiyatro oyuncuları tarafından canlandırıldı.

Güzeller güzeli Pamuk Prenses i, sevimli yedi cüceleri, yakışıklı prensi, kötü kalpli cadısı ve tabii ki şaşırtıcı sihirli aynasıyla bu seferde Turgutreisli izleyicilerin karşısındaydılar.

Yönetmenliğini Cengiz Tunç’un, Yönetmen Asistanlığını Gözde Yanık’ın, Işık Efekt te Ayşe Ceyda Önsü’nün yaptığı ”Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler “ oyunu izlemeye gelenler tarafından büyük ilgi gördü.

Oyunculuğunu Alev Tekoğul, Meral Çivril, Rıza Bağır, Sevgi Umut, Jale Şenol,  Can Girsu Tunç, Haluk Çelimli, Yaren Şensoy, Murat Önsü, Vildan Aran, Begüm Yüksel, Tuğba Aykan, Suna Deniz Karabacak, Asya Şevval Avşar, Sıla Karataş, Melis Aydın, Devrim Irmak Çabuk, Başak Gayır, Ulaş Sarıtaş, Ayşegül Evran ve Atlas Bağır (Bebek Oyuncu) ‘ınyaptığı  tiyatro gösterisinin sonunda izleyiciler oyuncuları ayakta alkışladılar.